Lamilux

Dūmu lukas, Dūmu novadīšanas sistēmas EN12101-2

Virsgaismas logus, gaismas joslus, gaismas sienas

Dabīgā apgaismojuma sistēmas

Mūsu uzņēmums sniedz tehniskās konsultācijas un piegādā visā Latvijas Republikas teritorijā Vācijas senākā šajā nozarē ražotāja – kompānijas LAMILUX dūmu novadīšanas sistēmas, kas atbilst EN12101-2 standartam, dabiskās ventilācijas un dabiskā apgaismojuma prasībām. Ar kompānijas LAMILUX piekrišanu mēs veicam iekārtu piegādi Baltijas valstīs, Kaļiņingradas apgabalā un citos Krievijas Federācijas reģionos.

Dzīves kvalitātes mūsdienu standarti izvirza augstas prasības gan telpu apgaismojumam, gan arī ugunsdzēsības un dūmu novadīšanas sistēmu efektīvai organizēšanai. Kompānija LAMILUX ir viens no lielākajiem Eiropā dabiskā apgaismojuma un dūmu novadīšanas sistēmu ražotājiem un kopš 2008. gada piedāvā savu produkciju arī Latvijas tirgū.

Kā zināms, no tā, cik lielā mērā telpas ir nodrošināts ar dabisko apgaismojumu, ir atkarīga uzņēmuma personāla darba efektivitāte. Tāpēc pēdējos gados visā pasaulē aizvien populārākas kļūst dabiskā apgaismojuma sistēmas: zenītgaismas logi, stiklotās piramīdas, arkveida konstrukcijas un virkne citu zenītgaismas logu paveidu. Šīs kompānijas piedāvātās zenītgaismas logu daudzveidīgās konstrukcijas ļauj optimāli izmantot ēkas jumta visu platību, izdevīgi apvienojot dienasgaismas spilgtumu telpās ar visa projekta izmaksām. Zenītgaismas logi, gaismas joslas, stiklotās konstrukcijas – tas viens no kompānijas galvenajiem darbības virzieniem pēdējā pusgadsimtā. Viens no jaunākajiem kompānijas LAMILUX piedāvājumiem ir plašas gaismas sienas, kas nodrošina telpās maksimālu dienasgaismas spilgtumu.

Gan Vācijā, gan citās Eiropas valstīs simtiem uzņēmumu, kuru starpā ir lielākie autobūvētāji, lidostas un citas sabiedriskās organizācijas, izvēlās LAMILUX produkciju – zenītgaismas logus un gaismas joslas. Izstrādājumu augstā kvalitāte, triecienizturība un siltumizturība ļauj tās izmantot jebkādos klimatiskos apstākļos, pat bargajā arktiskajā klimatā. Atbilstoši klienta vajadzībām kompānija izgatavo jebkāda izmēra, jebkādas caurskatāmības pakāpes konstrukcijas, ar aizsardzību no ultravioletā starojuma utt. Papildus telpu efektīvam dabiskam apgaismojumam zenītgaismas logi pilda vēl vienu svarīgu funkciju – tie nodrošina lielisku dūmu novadīšanu no ēkas, kas dažkārt ir krietni efektīvāka par ēkas tradicionālo ventilācijas sistēmu darbību.

Kompānijas piedāvātie zenītgaismas logi kā dūmu novadīšanas lūkas nodrošina telpu drošu aizsardzību no piedūmošanās. Šis produkcijas veids jau vairāku desmitgadu laikā tiek plaši izmantots visā Eiropā. Dūmu novadīšanas lūkas (vārsti), kas ietilpst uzņēmuma ražotās produkcijas klāstā, ir aprīkotas ar dažādiem atvēršanās mehānismiem, kuri darbojas dažādā ātrumā. Neraugoties uz atvēršanās ātrdarbību, dūmu novadīšanas lūkas, kurām piemīt augstvērtīgas tehniskās īpašības un ir izgatavotas no ārkārtīgi izturīgiem materiāliem, saglabā savu sākotnēju izskatu un caurskatāmību. Kompānijas LAMILUX izgatavotās dūmu novadīšanas lūkas – tas ir galvenais elements jūsu telpas ventilācijas sistēmā. Visu kompānijas LAMILUX ražoto sistēmu augstais drošums un plašā funkcionalitāte jau kopš 2008. gada ir pieejami arī Latvijā!

Sīkāka informācija ir atrodama kompānijas mājas lapā www.lamilux.com | TESTA PARAMETRIEM UN REZULTĀTI