Andreu

Ugunsdrošas durvis EI30,EI60,EI90,EI120

Mūsu uzņēmums sniedz tehniskās konsultācijas un piegādā visā Latvijas Republikas teritorijā kompānijas ANDREU (Spānija) ražotās ugunsdrošās metāla durvis. Īsi par kompāniju: kopš 1972. gada uzņēmums nodarbojas ar visaugstākās kvalitātes inovatīvo produktu izstrādi, izmantojot jaunākās tehnoloģijas.
Mēs piedāvājam spāņu uzņēmuma ANDREU BARBERA izgatavotās durvis tieši no rūpnīcas par ražotāja cenām. Mūsdienīgas ražošanas sistēmas un augsti kvalificētu speciālistu komanda sniedz iespēju apmierināt dinamiski attīstošā tirgus aizvien striktākās prasības. Tērauda durvju un to aksesuāru projektēšanas, ražošanas un pārdošanas kvalitātes vadības sistēmu ir sertificējusi Spānijas standartizācijas un sertifikācijas asociācija (AENOR) atbilstoši starptautiskajam kvalitātes standartam UNE-EN-ISO 9001:2000.

Šobrīd kompānija Andreu savu preču sortimentā piedāvā triju veidu tērauda durvis: daudzfunkcionālās, ugunsdrošās un dzīvojamo telpu durvis, ko papildina plašs aksesuāru un piederumu klāsts. ANDREU specializējas arī individuālu durvju izgatavošanā, pilnā mērā apmierinot ikkatra klienta vēlmes. ANDREU produkcija tiek plaši izmantota viesnīcās, slimnīcās, veselības aprūpes centros, publiskās ēkās un būvēs, stacijās, lidostās, skolās, kultūras iestādēs, sporta un izklaides centros, tāpat arī lauksaimniecības un ražošanas ēkās.

Ugunsdrošas durvis

Mūsdienās ēku un telpu drošības nodrošināšana ir arhitektu un konstruktoru galvenais uzdevums un pienākums. Ēku drošums sākas ar adekvātu būvmateriālu un izstrādājumu apdomīgu izvēli, kuru sastāvā ietilpst ugunsdrošās durvis – drošs līdzeklis uguns postošā spēka savaldīšanai. Tāpēc ugunsdrošu durvju izmantošana noteiktajās vietās ir kļuvusi par obligātu prasību atbilstoši spēkā esošām likumdošanas normām. Ugunsizturības pārbaudes izturējušās ANDREU durvis ir sertificētas atbilstoši standartam EN 1634-1:2001 un atbilst ugunsizturības klasēm EI 30; EI 60; EI 90 un EI 120.

Daudzfunkcionālas durvis

Daudzfunkcionālo durvju komplekti ir paredzēti visu veidu dzīvojamo, ražošanas un noliktavu telpu ēkām, skolām, publiskām ēkām un dažādām būvēm. Šāda veida durvis ir ļoti funkcionālas un ideāli piemērotas izmantošanai kā rezerves izeju, veikalu un tml. durvis. ANDREU ir pirmā kompānija, kas sākusi ražot šo produkciju masveidīgi.

Ieejas durvis

Jaunu būvprojektu tehniskās precizitātes nodrošināšana un ikkatras ēkas un katra arhitektūras projekta visu prasību apmierināšana – ir noteicošs faktors tērauda durvju jaunu dekoratīvu risinājumu meklēšanai. Augstvērtīgu produktu personificēšana, apvienojot tērauda stiprību ar formas izsmalcinātību un apkārtējās vides saudzēšanu, –šobrīd tā ir lielākā problēma dzīvojamo ēku durvju rūpnieciskajā dizainā.
Andreu visus savus spēkus novirza augstvērtīgu preču ražošanai, koncentrējot uzmanību uz jaunievedumiem un individuāliem projektiem. Pielietojamās tehnoloģijas ļauj ANDREU uzņēmumam palielināt ražošanas jaudas, ražot daudzmērķu izmantošanas produkciju un nemitīgi paplašināt tās sortimentu.

Kopā ar ANDREU mēs atveram durvis nākotnei!!

Sīkāka informācija ir atrodama kompānijas mājas lapā www.andreu.es