Aumuller

Kompānija AUMÜLLER izstrādā, izgatavo un pārdot Jums sekojošu risinājumju un virzienu produkciju - dūmu novadi RWA, dabīgo ventilāciju jeb pārkinga pārvaldību.

Mūsu uzņēmums sniedz tehniskās konsultācijas kā kompānijas AUMÜLLER (Vācija) oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs (Lietuvā, Latvijā, Igaunijā). Kompānija AUMÜLLER izstrādā tehniskos risinājumus, ražo un pārdot izstrādājumus šādās jomās: dūmu un siltuma novadīšana (RWA sistēmas), dabiskā ventilācija un stāvvietu vadības sistēmas.

Drošas dūmu novadīšanas sistēmas ugunsgrēka gadījumā, logu vērtņu elektopiedziņas un vadības rīki. Energoefektivitāte pateicoties dabiskās ventilācijas kontroles sistēmai – komforts un labvēlīgs klimats birojos, skolās un mājokļos.

Kompānija AUMÜLLER ir eksperts šādās jomās: dūmu un siltuma novadīšanas sistēmu izstrāde un ražošana, kontrolējamās un dabiskās ventilācijas sistēmu risinājumi, stāvvietu visumā, to barjeru un vārtu automātiskās vadības sistēmas. Kompānijas ilggadēju pieredzi augsti vērtē arhitekti un projektētāji, kā arī profilu un fasāžu apdares materiālu ražotājuzņēmumi visā pasaulē.

AUMÜLLER garantē savas produkcijas drošību un drošumu, rūpīgi izplānojot visu būvniecības ciklu. Kompānijas AUMÜLLER projektēšanas daļa klientu individuālās vajadzības realizē konkrētajos risinājumos. Uzņēmuma produkcija tiek plaši izmantota publiskajos un privātos būvobjektos – sākot no vienkāršām kāpņu telpām līdz burvīgi skaistām augstceltņu stiklotām fasādēm.

Sīkāka informācija ir atrodama kompānijas mājas lapā www.aumueller-gmbh.de