Stoebich

Ugunsdroša aizkari no tekstila EN-1634, EN 13501-2

Mūsu uzņēmums sniedz tehniskās konsultācijas un piegādā visā Latvijas Republikas teritorijā kompānijas Stöbich BRANDSCHUTZ (Vācija) produkciju – nedegoša auduma ugunsdrošos priekškarus. Stöbich BRANDSCHUTZ Eiropas valstīs ir līderis ugunsdrošības risinājumu jomā! Ar kompānijas atļauju mēs nodrošinām tās produkcijas piegādi KF Kaļiņingradas apgabalā.

Kompānija Stöbich Brandschutz Gmbh ir unikālu ugunsdrošības līdzekļu ražotājs un jau 35 gadus sekmīgi darbojas Eiropas tirgū. Pašlaik uzņēmums dinamiski attīstās, tā rīcībā ir sava ražošanas bāze un zinātniskās pētniecības centrs, personāla apmācības un kvalifikācijas celšanas centrs, uzņēmuma produkcijas kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 9001 standartam – viss tas nodrošināja kompānijai līdera pozīciju Eiropas valstīs ugunsdrošības inovatīvo tehnoloģiju jomā.

Praktiski visi lielākie tirdzniecības centri, muzeji un teātri Latvijā un citās Baltijas valstīs ir aprīkoti ar STOBICH ražotām sistēmām. STOBICH – neredzama ugunsaizsardzība!!!

Sīkāka informācija ir atrodama kompānijas mājas lapā www.stoebich.com