Aumuller

Kompānija AUMÜLLER ir eksperte dūmu un siltuma novadīšanas sistēmu izstrādē un ražošanā, kontrolējamās un dabiskās ventilācijas sistēmu risinājumos, kā arī automātiskās novietošanas vadīšanā un automātiskās barjeru un vārtu vadīšanas sistēmās. Kompānijas daudzgadīgo darba pieredzi augsti vērtē arhitekti, projektētāji, kā arī profila un fasādes materiālu uzņēmumi visā pasaulē. Kompānijas centrālais birojs atrodas Vācijā, tāpat arī AUMÜLLER ir filiāles Bristolē (Lielbritānija), Pekinā (Ķīna) un Maskavā (Krievija). AUMÜLLER garantē ZVEI, VFF, VFE, DIN, EN, ISO un IEC standartu produkcijas drošumu un kvalitāti.

Vairāk par 40 gadiem AUMÜLLER nodrošina konstrukciju drošību, rūpīgi plānojot visu būvēšanas ciklu. Kompānijas AUMÜLLER projekta nodaļa izpilda klientu individuālos pieprasījumus, piedāvājot pieņemamos risinājumus. Produkciju AUMÜLLER plaši izmanto sabiedriskajos un privātajos objektos – no kāpņu telpām līdz stiprām augstceltnes stikla fasādēm. AUMÜLLER piedāvā drošos, energotaupīgos, apkopē ērtos un funkcionālos dizainus.

Mūsu kompānija piedāvā tehniskās konsultācijas, darbojoties kā kompānijas AUMÜLLER (Vācija) pārstāve Baltijas valstu teritorijā.

Ražotāja mājaslapa