Somati systems

Kopš 2016. gada novembra mēs kļuvām par kompānijas SOMATI SYSTEM (Čehija) distributoru Latvijas Republikas teritorijā. Kompānija „Somati NV” bija nodibināta 1960. gadā Beļģijā, ar nolūku sniegt pakalpojumus ugunsdrošības jomā. 1997. gadā SOMATI SYSTEM meitas kompānija uzsāka savu ugunsdrošo vārtu ražošanu, veicot to kompānijas ražošanas bāzē. SOMATI SYSTEM piedāvā kompleksos risinājumus ēku ugunsdrošības jomā - ugunsdrošos vārtus ar ugunsdrošo klasifikāciju līdz EI120.

SOMATI SYSTEM produkcija piemīt augstā drošības un drošuma rādītāji, to ir ērti uzstādīt un ekspluatēt, kā arī, pateicoties savam dizainam, var būt adaptēta atbilstoši konkrētajām pasūtītāja prasībām. Kompānijai SOMATI SYSTEM ir liela modeļu daudzveidība un tā seko preču ražošanas progresīvām tehnoloģijām, kuri ir sertificēti saskaņā ar Eiropas standartiem, un kuri izeja kvalitātes kontroli atbilstoši ISO 9001.

Pēdējo 15 gadu laikā kompānijai SOMATI SYSTEM izdevās radīt ugunsdrošo vārtu droša piegādātāja reputāciju. Turklāt SOMATI SYSTEM ražo produkciju ne tikai pielietošanai ārkārtas situācijās, bet arī ikdienas ekspluatācijai klientu objektos. Tāpat arī piedāvā saviem pasūtītājiem profesionālos risinājumus, izvēloties vārtu tipu, veicot ēku projektēšanu.

Ražotāja mājaslapa