Lamilux

Kompānija tika nodibināta 1909. gadā. Zenītgaismas LAMILUX tiek uzstādītas uz daudzām sporta un rūpnieciskajām ēkām, gofrētās stikla šķiedras lapas tiek izmantotas verandu un terašu jumtu veidā vizuālai aizsardzībai balkonos. Pēc dabiskās apgaismošanas sistēmu paplašināšanas programmas par estētiski pievilcīgām stikla jumtu konstrukcijām LAMILUX aizvien biežāk ir kā partneris sarežģītākajos arhitektūras ēku projektos.

Ar LAMILUX šķiedru stiegrotās plastmasas ir liels pieprasījums pasaules tirgū – it sevišķi kravas mašīnu, kā arī dzīvojamo piekabju un automobiļu ražošanā. 2008. gadā LAMILUX investē gandrīz 8 miljonus euro jaunajā ražošanas cehā zenītgaismu izgatavošanai, bet 2011. gadā paplašina stikla jumtu un lentes tipa zenītgaismu konstrukciju ražošanas jaudas, ieguldot 7 miljonus euro.

Par jaunu, ar karbona šķiedru pastiprināto plastmasu LAMILUX gūst godalgu „Product Innovation Award 2012”. Drīzā laikā LAMILUX kļuva par pirmo dabiskās apgaismošanas sistēmu ražotāju, kurš izstrādāja un veiksmīgi pārstāvēja tirgū maksimāli energoefektīvās energopasīvām mājām paredzētās zenītgaismas. 2013. gadā LAMILUX otru reizi iekļuva Bavārijas 50 vislabāko uzņēmumu skaitā „Best 50”.

Mūsu kompānija piegādā standarta EN12101-2 dūmu novadīšanas sistēmas, plakano jumtu logus un LAMILUX ražošanas dabiskās apgaismošanas sistēmas Latvijā.

Ražotāja mājaslapa