Stoebich

Kompānija Stöbich Brandschutz Gmbh bija nodibināta 1978. gadā. Būdama par unikālās ugunsdrošības uzdevuma produkcijas ražotāju, veiksmīgi ieņem līderes pozīciju Eiropas tirgos jau 35 gadi un darbojas vairāk par 50 pasaules valstīs. Visa STOEBICH produkcija ir ražota Vācijā.

Daudzgadīgā pieredze un kompetentums ļāva kompānijai iet kopsolī ar laiku un ieviest līdera inovācijas savā ražotnē. Katra jaunā izstrāde paceļ sistēmas būvīpašību un produktu aizsardzības standartu. Kompānijai ir 134 patenti, un tā ieviesa jau 11 inovācijas pasaules tirgū. Kopš 2010. gada STOEBICH ir iekļauta Vācijas tirgus līderu sarakstā, bet 2015. gadā kompānija saņēma godalgu „Labākā novatore”.

Pašlaik tas ir dinamiski attīstošais uzņēmums, kura rīcībā ir sava ražošanas bāze, zinātniski pētnieciskais centrs un kadru sagatavošanas un to kvalifikācijas celšanas centrs, kā arī tam ir sertificēta kvalitātes sistēma ISO 9001, un tas ir Eiropas inovatīvo tehnoloģiju līderis ugunsdrošības jomā. Praktiski visi ievērojamie tirdzniecības centri, muzeji un teātri Latvijā un Baltijā ir ierīkoti ar STOEBICH.

STOEBICH ražotām sistēmām – neredzama ugunsaizsardzība!

Ražotāja mājaslapa